Medipol Üniversitesi ve Lojistikcilerin Sesi Platformu ile gerçekleştirdiğimiz Check-Up Projemiz

Lojistikcilerin Sesi, Dinçer Lojistik, 4PL Danışmanlık ve Lojistik Hizmetleri ve Medipol Üniversitesi ortak gayretli düzenlenen “Öğrencilerle Lojistik Check-Up” Projesi gerçekleştirildi.

Medipol Üniversitesi İşletme ve Yönetim Bilimleri Fakültesi Lojistik Yönetimi Bölümü öğrencilerinden seçilen 10 kişilik ekip Dinçer Lojistik Deposunda “Lojistik Check-Up” gerçekleştirdi.

Öğrenciler, depo ziyaretleri öncesinde gerçekleştirdikleri toplantılarla soracakları soruları, depoda inceleyecekleri bölgeleri ve araştırma yöntemlerini belirlediler. Ardından aralıklı ziyaretlerle Dinçer Lojistik deposunda gerçekleştirilen operasyonel faaliyetleri yetkililere sorarak ve deneyimleyerek öğrenme ve denetleme fırsatına sahip oldular. “Depo Bilişim Sistemleri” “Mal Kabül Operasyonları” ve ” Depo İçi Faaliyetler” gibi üç ekibe ayrılan öğrenciler profesyonel bir şekilde “Lojistik Check-Up” kurallarını uygulayarak projeyi gerçekleştirdiler.

Depo Ziyaretlerinin ardından Medipol Üniversitesinde, Dinçer Lojistik yetkililerine ve öğretim görevlilerine gözlemlerini sunum ile aktardılar.