Recep Koca

‘’Lojistik bisiklet sürmeye benzer, durursanız düşersiniz’’

Ceyhan’da doğdu, 1994 yılında girmiş olduğu Depo & Lojistik sektöründe 1996 yılında uzmanlaştı, yaşam boyu öğrenmeye açık olduğu için AÖF Emlak ve Emlak yönetimi bölümünde okumaya devam ediyor.

İzmir’i Seviyor ve İzmir’de yaşamaya devam ediyor.

Meslek hayatına kalite yönetim sistemine uygun işleyişler yaparak şirketlerin gelişmesine katkı sağlıyor.
Onun için olmazsa olmazları ailesi, insanlar ve lojistik.
Lojistiğe gönül vermiş gençlere destek olmak ve lojistiği seven insanları bir araya getirmek için Lojistik Hasbihal ve Lojistik Gönüllüleri gurupları içerisinde Moderatör ve kurucu olarak görev alıyor.
 Lojistiğe sevdalı insanların bir araya gelerek Türkiye için güzel şeyler yapacağına inancı sonsuz ve çalışmalarını bu yönde yapmaya devam ederken anneleri örnek alıyor, hamile anneler kadar yükümüze düşkün, hamarat Anneler kadar işimizde titiziz diyerek lojistiğe sevdasını dile getiriyor.
Lojistik bir yaşam biçimidir sloganı ile genç lojistik öğrencilerini okullarında ziyaret edip seminer ve yaşam aktarımları yaparak gelişmeleri için katkı sağlamaya devam ediyor.
 Türkiye’nin düzlüğe çıkabilmesi için üretmesi ve ürettiğini sevk edecek konuma gelmesi hayaliyle çıktığı bu yolda hedefine ulaşmak için emin adımlarla yürürken Depo Ne Değildir başta olmak üzere depo işleyişleri hakkında birçok seminere imza atıyor.
Uzmanlık Alanları Depo Yönetimi, Personel Yönetimi, E-Ticaret, Tedarik Zinciri, Hizmet Satın Alma, Fason İşleyişi, Talaşlı İmalat üretimi ile iç içe geçen 25 yıllık deneyimi ile Satın Alma, Üretim ve Satış ile koordineli çalışmalar yaparak işletmelere değer katıyor.
Recep KOCA evli ve 2 çocuk babası.